فاقد اعتبار / 4 شب تورنتو + 3 شب نیاگارا
قیمت تور از: 
15.950.000
ترکیش ایرلاین
شماره تور: 
PRMSICA
 • تاریخ شروع تور : 11 اردیبهشت 96       01 می 2017 میلادی   

  تاریخ پایان تور : 18 اردیبهشت 96        08 می 2017 میلادی  

  نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی سیال (SIAL) بزرگترین جایگاه  رصد نوآوری‌های خوراکی در جهان است که به صنایع غذایی کشاورزی، خرده‌فروشی خوراکی و تهیه غذای اداری و تجاری اختصاص یافته است.

  این نمایشگاه نه تنها فرصت چشیدن محصولات خوراکی و تضمین موفقیت‌های تجاری آینده شما را فراهم می‌آورد، بلکه شانس ملاقات با شرکای تجاری جدید با نگاهی به مشارکتی پرثمر در آینده را برایتان ایجاد می‌کند.

  همه بخش های فعال در صنعت خوراکی از جمله حلال ، بدون گلوتن و ارگانیک در حوزه های مختلف خواروبار، محصولات و کالاهای تازه وخشک، غذاهای منجمد، محصولات خوراکی نیمه فرآوری شده و مواد اولیه، محصولات دریایی، انواع گوشت ، نوشیدنی ها و محصولات لبنی به خوبی به نمایش درمی‌آیند.

  این نمایشگاه که هرساله درنقاط مختلف جهان برگزار می شود و در زمینه تهیه غذاهای تجاری و اداری ، عمده فروشی و توزیع خدمات غذایی و فروشگاه های مواد غذایی خاص فعالیت دارد.

  درسال 2016، 15هزار بازدیدکننده با تجربه و متخصص از 64 کشور جهان از این نمایشگاه بازدید کردند و 850 غرفه دار نیز در20 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی، مهمترین نوآوری های صنایع غذایی کشاورزی جهان را به نمایش گذاشتند. این درحالی است که قرار است در سال 2017 فضای برگزاری این نمایشگاه با 2300 مترمربع افزایش ، به 22300 مترمربع برسد.

  تاریخ شروع نمایشگاه : 12 اردیبهشت 96       02 می 2017 میلادی   

  تاریخ پایان نمایشگاه : 14 اردیبهشت 96        04 می 2017 میلادی   

  *مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا:

  اصل پاسپورت جدید تمامی متقاضیان با حداقل دو سال اعتبار به انضمام کلیه گذرنامه های قبلی - یک قطعه عکس 3.5*4.5 جدید رنگی تمام رخ با زمینه سفید - ترجمه سند ازدواج در صورتیکه زن و شوهر با هم سفر میکنند - گردش حساب سه ماهه آخر به همراه نامه تمکن به لاتین - ترجمه اسناد ملکی یا تجاری - ترجمه مدارک شغلی ( شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کسب، پروانه بهره وری، پروانه نظام مهندسی، پروانه مطب، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی و ...) - تکمیل فرم های مشخصات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان - ترجمه شناسنامه و ترجمه کارت پایان خدمت برای آقایان - تهیه لیست سفرهای خارجی در پنج سال گذشته منطبق با مهرهای مربوط در پاسپورت 

  *خدمات تور: اقامت در هتل های چهار ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما ترکیش، خدمات اخذ ویزا، ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی، کارت ورودی نمایشگاه، بازدید از نمایشگاه به همراه راهنما، بازدید از جاذبه های توریستی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای فارسي زبان 

  *توضیحات: 

  -اخذ ویزای کانادا حداقل به یک ماه زمان احتیاج دارد و داشتن ویزای شنگن در پاسپورت قبلی اجباری می باشد. 

  -ثبت نام گروهی از تخفیف ویژه برخوردار می باشد  

  وب سایت نمایشگاه: www.sialcanada.com

   

 • ترانسفر فرودگاهی
  بیمه مسافرتی

 • تورنتو, نیاگارا
  نرخ دو تخته : 15.950.000
  نرخ یک تخته : 18.950.000
  خدمات هتل :
  • 4*BB
 • در هنگام ثبت نام، ارایه کپی پاسپورت مسافرین محترم برای اخذ بیمه مسافرتی الزامی است.
  اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
  اصل پاسپورت جدید و پاسپورت قدیم
  اصل شناسنامه